Vdes ylli i “Laverne & Shirley”, Eddie Mekka

Mediale Vip

Vdes ylli i “Laverne & Shirley”, Eddie Mekka

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 08:15
Eddie Mekka

Aktori amerikan Eddie Mekka, i njohur më së shumti për interpretimin në serialin televiziv Laverne & Shirley në vitet 1970-80, ka ndërruar jetë në moshën 69 vjeçare.

Ai u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Kaliforni të shtunën e kaluar, ka thënë vëllai i të ndjerit, Warren Mekjian.

Thuhet se fqinjët lajmëruan policinë pasi u shqetësuan për gjendjen e Mekka i cili nuk është parë për disa ditë.

Vëllai i tij tha se nuk kishte asnjë tregues së vdekja e vëllait të tij ishte e dyshimtë, sipas NBC News

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat