“Mos e lësho Donaldin!”/ Fjolla Morina i del në mbrojtje Beatrixit

Mediale Vip

“Mos e lësho Donaldin!”/ Fjolla Morina i del në mbrojtje Beatrixit

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 23:10
Beatrix Ramosaj, Fjolla Morina

Këngëtarja e ka mbështetur banoren e shtëpisë së Big Brother.

Përmes një storie në Instagram, Fjolla Morina ka shprehur mendimin e saj duke e mbështetur këngëtaren.

Ndër të tjera, ajo shkruan se Beatrix mos të merret me komentet e tjerëve dhe mos ta lëshoj Donaldin.

Image
Postimi i Fjollës për Beatrixin

Ndryshe, Beatrix sonte i kërkoj falje publike Bora Zemanit për veprimet e saj të shpejta drejt partnerit të moderatores.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat