​Jennifer Lawrence dëshiron ta mbajë fëmijën larg publikut

Mediale Vip

​Jennifer Lawrence dëshiron ta mbajë fëmijën larg publikut

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 21:08
​Jennifer Lawrence

Me një fustan të gjatë të artë në tapetin e kuq përpara premierës në Nju Jork të filmit të Netflix "Don't Look Up", ajo ka pozuar me partnerin e saj të filmit Leonardo DiCaprio.

Jennifer Lawrence tregoi barkun e saj shtatzënë duke u shfaqur me një fustan të gjatë ari në tapetin e kuq përpara premierës në Nju Jork të "Don't Look Up" të Netflix.

Aktorja, e cila para premierës ka pozuar me partnerin e filmit, Leonardo DiCaprio, ka kaluar në tapetin e kuq me një fustan të shkëlqyeshëm Dior me mëngë të tejdukshme.

Lawrence ka një bashkëpunim të gjatë me Dior që kur ajo u bë fytyra e markës në vitin 2012 dhe shpesh ka veshur krijimet e tyre në ngjarje të mëdha. Ai është edhe i ftuar i rregullt në emisionet e tyre.

Ylli i filmit “Hunger Games” zbuloi për herë të parë barkun e saj shtatzënë muajin e kaluar në një shfaqje intime në Los Anxhelos me rastin e filmit të ardhshëm, i cili do të shfaqet premierë në kinema të zgjedhura më 10 dhjetor dhe do të mbërrijë në Netflix më 24 dhjetor.

Në një intervistë për Vanity Fair, Lawrence foli për fëmijën në rrugë dhe kufijtë që ajo vendos si nënë.

Fituesja e Oskarit, e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin e saj Cook Maroni, tha se edhe pse është “mirënjohëse dhe e emocionuar” që do të bëhet nënë, dëshiron ta mbajë fëmijën e saj larg publikut.

“Nuk dua që askush të ndihet i mirëpritur në jetën e tij”, tha Lawrence, duke shtuar se dëshiron të mbrojë me çdo kusht privatësinë e fëmijës së saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat