Ftohje mes çiftit? Donaldi për Beatrix: Nuk jam klloun, vëmendje i kam dhënë

Mediale Vip

Ftohje mes çiftit? Donaldi për Beatrix: Nuk jam klloun, vëmendje i kam dhënë

Më: 12 janar 2022 Në ora: 01:03
Donaldi

Ditët e fundit duket se mes Donaldit dhe Beatrixës ka një ftohje të theksuar.

Beatrix u shpreh se partneri i saj nuk i jep më vëmendje si në ditët e para.

‘’Nuk ma kap më dorën si në fillim’’,- u shpreh ajo.

Nga ana tjetër ishte Donaldi i cili shprehu keqardhjen për gjithë situatën e krijuar dhe pamundësinë që Beatrix po i krijon për t’i përmirësuar gjërat.

‘’Unë e kam pyetur disa herë se çfarë ka, por nuk ka dashur të më japë përgjigje. E di që do vëmendje gjithë ditën por sipas meje unë e kam dhënë. Nuk paguhem për këtë, unë nuk jam klloun’’,- u shpreh ai i nervozuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat