“Zoti është i madh”, pas krizës me Donaldin, Beatrixa flet me vajzat tjera brenda shtëpisë së BBV

Mediale Vip

“Zoti është i madh”, pas krizës me Donaldin, Beatrixa flet me vajzat tjera brenda shtëpisë së BBV

Më: 12 janar 2022 Në ora: 17:32
Beatrixa

Donaldi dhe Trixa duket sikur kanë ndarë gjërat mes tyre por situata është bërë paksa e sikletshme në shtëpi.

Trixa ka vendosur të flase me vajzat dhe shprehet se sido që të shkojë situata Zoti nuk e ka hedh kurrë dhe është i madh për njerëzit e mirë.

Fjalë këto me të cilat duket sikur Trixa inkurajon veten më tepër.

Derisa në një diskutim me Donaldin, ky i fundit i thotë asaj që të merret me veten dhe t’i jap kohë vetes për të kuptuar më shumë pasi kështu po lëndohen të dy.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat