Nisin zënkat në “Big Brother VIP” mes Beatrixës dhe Egzonës

Mediale Vip

Nisin zënkat në “Big Brother VIP” mes Beatrixës dhe Egzonës

Më: 15 janar 2022 Në ora: 13:47
Pamje nga video

Kjo gjë ka ndodhur më sa duket shkak i Donaldit.

Kjo për faktin se Beatrix konsideron se Egzonës nuk ia ka ndjerë në një mënyrë për debatet e ashpra me Donaldin.

Ndërkohë, Egzona ka qenë ajo e cila i ka këshilluar çiftin dhe ka komentuar situatat e ndodhura mes tyre.

Më vonë, Egzona ka menduar se Beatrix është ndjerë keq dhe është sqaruar me të, megjithatë atë gjë Egzona e ceki sërish në edicionin e mbrëmshmëm gjë e cila i ka penguar Beatrixës.

“Unë jam sqaru me të, ajo e tha prap në prime edhe nuk ka ardh mem tregu atë ditë kur Donaldi ka qenë tu pikturu”, i thotë Beatrixa, Arjolës teksa bisedon me të.

Ndërsa në një video tjetër, derisa banorët po qëndrojnë në oborr Xheisara me Egzonën largohen. Beatrix i përshendet me natën e mirë, reagimi i Egzonës merr vëmendje i cili duket paksa acaruese, mirëpo i jep një përgjigjje.

“Në dhomë të rrëfimit po shkojmë”, i thotë Egzona.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat