Tuna: Krejt mund të më i mbyllin, vetëm gojën jo

Mediale Vip

Tuna: Krejt mund të më i mbyllin, vetëm gojën jo

Më: 15 janar 2022 Në ora: 20:52
Tuna

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Ajo ndërkohë po vazhdon ta mbajë aktive lidhjen me ta përmes rrjeteve sociale, duke publikuar fotografi apo video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, artistja shkupjane ka realizuar një set të ri fotografik, ku është shfaqur duke pozuar në të zeza.

Në pjesën e sipërme, Tuna kishte të veshur një bluzë të dizajnuar me shumë gjilpëra kapëse.

Ajo u kujdes që edhe në mbishkrimin e fotografisë, ta ndërthurë dizajnin e veshjes së saj me përshkrimin, duke shkruar: “Krejt mund të më i mbyllin me gjilpërë kapëse, vetëm gojën jo”.

Me këtë, këngëtarja e hitit “Bileta” sikur deshi të theksojë karakterin e saj të fortë dhe faktin që i thotë gjërat gjithmonë ashtu siç mendon.

Ajo ka qenë shpesh e komentuar për intervistat dhe deklaratat e saj në media, ku është treguar gjithmonë e lirshme në atë se çfarë ka thënë në lidhje me ndonjë fenomen të caktuar apo diçka që lidhet me jetën e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat