Babai i saj ishte mjeshtër i futbollit dhe kampion evropian, ajo u bë “mbretëresha” e fotove nudo

Mediale Vip

Babai i saj ishte mjeshtër i futbollit dhe kampion evropian, ajo u bë “mbretëresha” e fotove nudo

Më: 18 janar 2022 Në ora: 09:26
Mika Stoichkov

Futbollisti bullgar, Hristo Stoichkov do të mbahet mend si një prej futbollistëve më të mirë të viteve ’90 që prej kur ishte kampion i Evropës me Barcelonën.

Stoichkov u shpall futbollisti më i mirë bullgar i të gjitha kohërave, duke fituar tituj me Barcelonën dhe CSKA Sofian.

Nga ana tjetër, edhe vajza e tij, Mika tërheq shumë vëmendje, por jo me suksese sportive – por me fotografi atraktive që poston në rrjetet sociale.

Image
Hristo Stoichkov

Në fund të vitit 2020, ajo fitoi vëmendjen kur postoi “nudo” në rrjetet sociale nga Meksika.

Ndryshe, Mika ka themeluar markën bullgare të vodkës, derisa puna e saj lidhet me marketingun.

Image
Mika Stoichkov
Image
Mika Stoichkov
Image
Mika Stoichkov

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat