Albulena Haxhiu bëhet pjesë e një seriali

Mediale Vip

Albulena Haxhiu bëhet pjesë e një seriali

Më: 18 janar 2022 Në ora: 17:38
Albulena Haxhiu

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi si aktore në një serial televiziv.

Ajo është bërë pjesë si mysafire speciale e serialit vendor “Hetuesia”.

Ndonëse në sekuencë të shkurtër, Haxhiu e ka sfiduar veten si aktore në këtë serial.

Pjesën ku Haxhiu luan në këtë serial mund ta shihni nga 1:39 deri në 02:00

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat