Dafina, pjesë e koleksionit të veshjeve të ish-presidentes Jahjaga

Mediale Vip

Dafina, pjesë e koleksionit të veshjeve të ish-presidentes Jahjaga

Më: 22 janar 2022 Në ora: 17:28
Dafina Zeqiri dhe Atifete Jahjaga

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, ka marrë pjesë në koleksionin “One in three”.

Ky koleksion u krijua nga ish-presidentja e vendit, Atifete Jahjaga.

Dafina ishte pjesë e setit “Pranverë”.

Jahjaga kishte krijuar këtë koleksion me qëllim të fuqizimit ekonomik të grave në fushën e rrobaqepësisë.

Image
Dafina Zeqiri dhe Atifete Jahjaga
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat