Beatrix hyn sot në “Big Brother VIP” për të takuar Donaldin?

Mediale Vip

Beatrix hyn sot në “Big Brother VIP” për të takuar Donaldin?

Më: 28 janar 2022 Në ora: 19:29
Donald dhe Beatrix

Pas eliminimit nga shtëpia, këngëtarja lansoi një projekt muzikor dedikuar partnerit të saj.

Ndërkohë, sipas gazetarit Gerald Qerimi, këngëtarja do të hyjë sonte në shtëpi.

Arsyeja e hyrjes së saj është për t’i kënduar projektin e sapo  lansuar “Faj” i cili është dedikim i lidhjes së tyre.

Megjithatë, hyrja e Beatrix mbetet në pikëpyetje për shkak të aksidentit të Einxhelit dhe nuk dihet nëse do ketë befasi brenda shtëpisë në resepekt të banores e cila pritet të rikuperohet shumë shpejt.

Ndryshe, Einxhel u aksidentua sot duke thyer krahun dhe kështu iu nënshtrua një operacioni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat