E vërteta e lidhjes së re të Brad Pitt

Mediale Vip

E vërteta e lidhjes së re të Brad Pitt

Më: 28 janar 2022 Në ora: 21:02
Brad Pitt dhe Lykke Li

Prej ditës së djeshme, u tha se Brad Pitt ka nisur një romancë me këngëtaren suedeze Lykke Li. Thashethemet filluan të qarkullojnë të mërkurën kur u tha se Brad, 58 vjeç, dhe Lykke, 35 vjeç janë takuar fshehurazi.

Sipas “The Sun”, këngëtarja 35-vjeçare, e cila ka një djalë 6 vjeç, jeton vetëm tre minuta larg nga aktori i famshëm dhe kjo i ka ndihmuar ta mbajnë lajmin të fshehtë. Por e vërteta është ndryshe.

Burime të afërta pas aktorit e kanë hedhur poshtë lajmin për ‘Page Six’ duke zbuluar se Brad ka vite pa e takuar këngëtaren.

Ai thjesht nuk ka asnjë opinion për të dhe nuk ka synim të nisë një lidhje me një person të famshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat