Beatrix në pushime me një mashkull

Mediale Vip

Beatrix në pushime me një mashkull

Më: 20 mars 2022 Në ora: 11:01
Beatrix Ramosaj

Beatrix është zbuluar.

Që pas përfundimit të “Big Brother Albania VIP” çdo detaj i këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit, Donald Veshaj është përcjellë nga ndjekësit, të cilët aludonin se dyshja mund të mos i kenë dhënë fund lidhjes së tyre.

Por, në një fotografi të publikuar së fundmi nga vetë këngëtarja nga Kosova shihet se atë e ka fotografuar një mashkull, teksa ndjekësit aludonin se mund të ishte Donald.

Image
Këngëtaren nga Kosova e ka fotografuar një mashkull

Ndërsa, dyshja ende vazhdojnë të mos e ndjekin njëri-tjetrin nëpër rrjete sociale, e madje ata nuk morën pjesë as në “Post Big Brother VIP”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat