Ariana Grande i dhuron Kim Kardashian linjën e saj të bukurisë mes romancës me Pete Davidson

Mediale Vip

Ariana Grande i dhuron Kim Kardashian linjën e saj të bukurisë mes romancës me Pete Davidson

Më: 23 mars 2022 Në ora: 09:12
Kim Kardashian, Ariana Grande

Duket se Ariana Grande nuk ka mëri ndaj ish-it të saj, Pete Davidson.

Super ylli i popit i dhuroi të dashurës së re të ish-të fejuarit të saj, Kim Kardashian, një kuti me produkte të mira nga linja e saj e kozmetikës e lansuar së fundmi, REM Beauty .

Themeluesja e Skims padyshim që e vlerësoi gjestin, pasi ajo ndau imazhe të dorëzimit special në Instagram Story, duke u siguruar që të etiketonte si Grande ashtu edhe markën.

Këngëtarja 28-vjeçare i dhuroi gjithashtu produktet e reja Chrissy Teigen, disa njohësve të bukurisë në TikTok dhe shoqes së saj prej shumë kohësh, Elizabeth Gillies.

Grande dhe Kardashian, më parë pozuan së bashku në MTV Video Music Awards 2016. Në vitin 2017, Kardashian solli vajzën e saj, North West, në turneun “Dangerous Woman” në Forum.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat