Dafina zbuloi pak nga projekti i ri dhe ne jemi kuriozë a është kjo kënga me Beatrix

Mediale Vip

Dafina zbuloi pak nga projekti i ri dhe ne jemi kuriozë a është kjo kënga me Beatrix

Më: 29 mars 2022 Në ora: 15:44
Dafina Zeqiri

Me disa foto në makinë, Dafina Zeqiri ka lajmëruar projektin e ri muzikor që sërish do të lidhet me dashurinë.

“Ti mbyllim diku larg, kujtimet e kqija në dry”, ka shkruar këngëtarja krah postimit që menjëherë pati mijëra pëlqime nga ndjekësit.

Dafina është shfaqur aty me flokët biondë dhe të gjatë, duke sjellë një tjetër “look” e duke krijuar diversitet nga njëri klip në tjetrin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Prej kohësh ndjekësit janë duke pritur bashkëpunimin e saj me Beatrix Ramosaj dhe Dj Geek e nuk dihet nëse ky projekt është po i njëjti që do t’i bëjë bashkë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat