“Më pëlqeu si u duka, si shpirt”/ Ronela Hajati ironizon kritikët: Ore shqipe…

Mediale Vip

“Më pëlqeu si u duka, si shpirt”/ Ronela Hajati ironizon kritikët: Ore shqipe…

Më: 12 maj 2022 Në ora: 17:17
Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati nuk arriti të shkonte në finalen e “Eurovisionit” me këngën e sak “Sekret”.

Jo vetëm fansat po edhe personazhet e njohura për publikun, nuk i kanë kursyer kritikat për përfaqësuesen e Shqipërisë. Ronela ka vendosur t’iu përgjigjet të gjitha këtyre kritikave dhe komente negative që po qarkullojnë në rrjete sociale.

“Ore Shqipe, po na këndoni ndonjë këngë tjetër të Eurovision apo vetëm timen keni qejf? Sa të mirë që jeni. Në fakt mua më shumë më pëlqeu si u duka. Si shpirt! #shqipëriaderinëvdekje #askushnuktëdosashqipet”, shkruan këngëtarja në një Instastory.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat