Elvana Gjata shfaqet elegante në shfaqjen e modës të Valdrin Sahitit

Mediale Vip

Elvana Gjata shfaqet elegante në shfaqjen e modës të Valdrin Sahitit

Më: 17 maj 2022 Në ora: 09:40
Elvana Gjata

Mbrëmë është zhvilluar pasarela e dizajnerit Valdrin Sahiti, ku ai prezantoi edhe koleksionin e tij më të ri.

Ishte një numër i madh i mediave dhe personave që e përcollën këtë ngjarje.

Ndërsa në mesin e shumë fytyrave publike në këtë event, ishte edhe këngëtarja Elvana Gjata.

Image
Elvana Gjata

Një fustan të zi dhe të mbuluar me gurë bënte qe këngëtarja të shfaqej mjaft elegante dhe tërheqëse.

Kujtojmë se kjo mbrëmje ishte e përgatitur deri në detajin më të vogël.

Të pranishmit gjithashtu u përkujdesen edhe për pamjen, që të dukeshin sa më të përsosur, por që padyshim Elvana shkëlqeu ndryshe nga të gjithë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat