Kim Kardashian habit me daljen e saj në publik

Mediale Vip

Kim Kardashian habit me daljen e saj në publik

Më: 19 maj 2022 Në ora: 23:34
Kim Kardashian

Jemi mësuar ta shohim Kim Kardashian gjithmonë të kuruar deri në detaje, por në daljen e saj të fundit ajo dukej më e thjeshtë se kurrë.

Ajo u dha ndjekësve një pamje të rrallë të rutinës së saj të mëngjesit në episodin e gjashtë të “The Kardashians” të Hulu.

Kim u fotografua nga paparacët e veshur me një fustan të bardhë të fryrë deri në fund të këmbëve dhe pa grim, ndërsa po bashkohej me Khloe e Tristan Thompson në palestër.

Image

 

Kjo nuk është hera e parë që Kim fotografohet pa makeup nga paparacët, të cilët janë mësuar ta shohin atë të kuruar.

Është zbuluar se shtëpia e Khloe Kardashian është ende duke u ndërtuar, ndërsa Kim ka lënë të motrën dhe Tristan Thompson të ushtrohen në palestrën e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat