Ronela Hajati vjen me poza provokuese e veshur në të kuqe

Mediale Vip

Ronela Hajati vjen me poza provokuese e veshur në të kuqe

Më: 26 maj 2022 Në ora: 12:51
Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka vazhduar aktivitetet pas pjesëmarrjes në Eurovision.

Artistja tashmë ka nisur punën për projekte muzikore, ndërsa nuk ka lënë anash as postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, Ronela ka ndarë me fansat e saj të shumtë në Instagram një imazh ku dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive.

E veshur në një trupore të kuqe me prerje të tejdukshme tek pjesa e gjoksit dhe njërës këmbë, këngëtarja e hitit “Leje” pozoi nga shtrati, teksa flokët e gjata dhe të valëzuara i la të lira mbi supe.

“Mirëmëngjesi zemër”, ka shkruar Ronela në mbishkrimin e imazhit që u pasua me komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat