Ky është artisti i radhës që do të performojë në “Sunny Hill”

Mediale Vip

Ky është artisti i radhës që do të performojë në “Sunny Hill”

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 22:27
Foto ilustrim

Këtë javë “Sunny Hill” po vazhdon të publikojë emrat e artistëve që do përformojnë në këtë festival.

E njëri nga artistët që u konfirmua nga ky festival është edhe Yll Limani.

Në këtë vit në  “Sunny Hill” do përformojnë edhe disa nga artistët me famë ndërkombëtare dhe ata shqiptarë.

E ky festival do mbahet në datat 4, 5,6 dhe 7 gusht të këtij viti.   

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat