Këngëtarja Rachel Stevens është ndarë nga bashkëshorti pas 12 vitesh

Mediale Vip

Këngëtarja Rachel Stevens është ndarë nga bashkëshorti pas 12 vitesh

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 12:56
Rachel Stevens

Rachel Stevens ka njoftuar se është ndarë nga bashkëshorti i saj, Alex Bourne, vetëm një muaj para përvjetorit të tyre të 13-të të martesës.

Ish-ylli i “S Club 7”, 44-vjeçare, u tha fansave se martesa 12-vjeçare me të dashurin e saj të fëmijërisë Alex, 45 vjeç, ka përfunduar.

Këngëtarja ka postuar një deklaratë të premten mbrëma ku shkruhej: “Dëshiroj të ndaj me ju të gjithë se pas kësaj kohe dhe konsiderate është marrë vendimi i vështirë që unë dhe Alex të ndahemi”.

“Ndërsa nuk jemi më partnerë në martesë, do të mbetemi partnerë në prindër të vajzave tona të bukura dhe do të vazhdojmë të kemi dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin”.

“Ndihem jashtëzakonisht mirënjohës për jetën që ndërtuam së bashku dhe tani do të vazhdojmë të jemi të fokusuar në ecjen përpara të bashkuar si familje”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat