​Tom Cruise kremtoi datëlindjen e 60-të duke kënduar me Adelen

Mediale Vip

​Tom Cruise kremtoi datëlindjen e 60-të duke kënduar me Adelen

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 20:38
​Tom Cruise

Aktori i “Top Gun: Maverick” nisi festimet e datëlindjes së tij të 60-të duke kënduar dhe kërcyer me Adelen dhe duke bërë tortën në prapaskenë.

Stafi i suitës VIP i këndoi atij "Happy Birthday" në prapaskenë, ndërsa Tom Cruise po shuante qirinjtë.

Babai i tre fëmijëve u pa gjithashtu në Çmimin e Madh të Britanisë të dielën dhe thuhet se po organizonte një festë për miqtë në Soho Farmhouse, Oxfordshire.

Një burim tha se ai u pa duke "përparuar" në listën e grupeve të Adeles dhe duke kënduar bashkë me tekstet e fitueses së Grammy.

Kjo ndodhi pasi u raportua se e dashura e tij dhe ylli i "Mission: Impossible", Hayley Atwell, 40-vjeç, ishte larguar nga lidhja e tyre dhe tani thuhet se po takohet me producentin e muzikës Ned Wolfgang Kelly.

Një shikues në shfaqjen e Adele tha për “Sun”: “Tom dukej sikur kishte një shpërthim absolut. Ai me të vërtetë do ta bënte atë me kërcimin e tij dhe dukej se dinte të gjitha fjalët për të kënduar së bashku”.

“Pasi mbaroi seti, stafi i solli tortën dhe ai nuk mund të ndalonte së thënë faleminderit. Më pas ai mbajti një fjalim se sa bukur ishte që të mblidheshin serish për ngjarje pas pandemisë COVID. Dhe Tom tha se Adele ishte fenomenale.”

Mendohet se pas koncertit ai u kthye në hotelin e tij në Knightsbridge, Londër, për të vazhduar festimet gjatë fundjavës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat