Lushtaku takohet me Don Xhonin, thotë se reperi parapëlqehet nga rinia shqiptare

Mediale Vip

Lushtaku takohet me Don Xhonin, thotë se reperi parapëlqehet nga rinia shqiptare

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 20:46
Foto nga takimi

Nënkryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku ka publikuar disa fotografi me reperin e njohur nga Drenasi, Don Xhoni.

Lushtaku e ka konsideruar reperin si një prej artistëve të parapëlqyer nga rinia shqiptare.

“Kënaqësi e madhe takimi Me Don Xhonin, Rep-artistin e parapëlqyer nga rinia shqiptare”, ka shkruar ai.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat