Noizy shpalos detaje të tjera rreth koncertit në Tiranë

Mediale Vip

Noizy shpalos detaje të tjera rreth koncertit në Tiranë

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 18:33
Noizy

Rep-artisti Noizy tash e sa kohë ka paralajmëruar koncertin e tij.

Në rrjete sociale, Noizy ka shpalosur detaje të ndryshme ku së fundi tregoi edhe se si do ta quaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ai tregoi se do ta quaj “Alpha Show”.

Theksojmë se ky koncert do mbahet me datë 14 gusht në Tiranë dhe do përformojnë artistë vendor dhe ndërkombëtar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat