Dua Lipa ngjitet në skenën e Sunny Hill në Prishtinë

Mediale Vip

Dua Lipa ngjitet në skenën e Sunny Hill në Prishtinë

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 00:47
Dua Lipa

Më në fund pritjes i erdhi fundit.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa, u ngjit në skenën e Sunny Hill.

Ajo sonte po përformon krahas artistëve tjerë.

Po ashtu sonte për pjesëmarrësit kanë kënduar edhe Elvana Gjata, Yll Limani dhe Kida.

Festivali i njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjas katër ditë nga 4 gushti e deri më 7 gusht.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat