Stresi thirrje reperave: Lini kunjat nëpër këngë, se të hani m….

Mediale Vip

Stresi thirrje reperave: Lini kunjat nëpër këngë, se të hani m….

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 18:37
Stresi

Reperi i njohur, Stresi është një nga më të përfolurit në mediat rozë. Ai krijon gjithmonë zhurmë me deklaratat e ndryshme.

Mirëpo, së fundmi, Stresi ka bërë një sqarim për kolegët e zhanrit të tij duke thënë se ndryshe është në këngë e ndryshe është çfarë flasin në realitet. Reperi ka bërë thirrje që t’i lënë kunjat nëpër këngë.

“Po ju sqaroj diçka të dashur repera, të gjithë e dimë që është krejt ndryshe çka flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet. Lini kunjat nëpër këngë, se ju të hani m… pa ra në tokë ju e kush ju vjen mbrapa meshkuj”, ka shkruar ndër të tjera Stresi.

Kujtojmë që ditën e djeshme, ai ishte pjesë e protestës për vrasjen e 7-vjeçares në Himarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat