Performanca e Dua Lipës në Sunny Hill në ballina të mediave të mëdha britanike

Mediale Vip

Performanca e Dua Lipës në Sunny Hill në ballina të mediave të mëdha britanike

Më: 6 gusht 2022 Në ora: 06:38
Performanca e yllit Dua Lipa

Performanca e yllit Dua Lipa në festivalin Sunny Hill në Prishtinë është bërë lajm botëror.

Ajo ka qenë në ballinën e Evening Standard në Britani të Madhe sot, me një foto nga performanca.

Kështu duket ballina në një foto të shpërndarë këshilltarja e Presidentes Vjosa Osmani, Donjeta Miftari.

“Jemi me fat që kemi një grua kaq të jashtëzakonshme si imazhi i vendit tonë.”, shkruan Miftari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat