Afrona hedh pas krahëve historinë me Bleron dhe nis një jetë të re

Mediale Vip

Afrona hedh pas krahëve historinë me Bleron dhe nis një jetë të re

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 21:45
Blero dhe Afron Dika

Afrona duket se e ka hedhur pas krahëve historinë e shumë përfolur me Bleron.

Modelja dy ditë më parë festoi ditëlindjen dhe mbushi 30 vjeç.

Ky përvjetor e ka frymëzuar për të nisur një jetë të re dhe në postimin e fundit tregon se është gati për këtë gjë, duke lënë pas të shkuarën.

“Gëzuar për fillime të reja”, shkruan Afrona.

Kujtojmë që Blero tërthorazi ia uroi ditëlindjen Afronës duke postuar në të njëjtën ditë një foto të tij shoqëruar me emojin e një trëndafili.

Image
Postimi i Afrona Dikës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat