Mbrojtësi i Junajtid gjen “ngushëllim” te bashkëshortja e tij, Maja Nilson ekspozon dekoltenë bombastike

Mediale Vip

Mbrojtësi i Junajtid gjen “ngushëllim” te bashkëshortja e tij, Maja Nilson ekspozon dekoltenë bombastike

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 08:48
Maja Nilson

Viktor Lindelof mund të hasë vështirësi për të bindur trajnerin e Mançester Junajtidit, Erik ten Hag për ta aktivizuar.

Por jashtë fushës së blertë suedezi gjen ngushëllim te bashkëshortja e tij Maja Nilson.

Ekspertja e marketingut, nënë e dy fëmijëve ka rigjetur format e saj trupore dhe nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit në “Instagram” foto nga pushimet.

Image
Maja Nilson

Ajo ka ekspozuar dekoltenë e saj bombastike, që nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat që nuk janë kursyer me komplimente.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat