Tirana u përmbyt nga shiu, Luana Vjollca rikthehet aty ku filloi gjithçka dhe ka një pyetje për fansat

Mediale Vip

Tirana u përmbyt nga shiu, Luana Vjollca rikthehet aty ku filloi gjithçka dhe ka një pyetje për fansat

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 15:23
Luana Vjollca

Luana Vjollca pas rolit si velinë në 'Fiks Fare' nisi karrierën në moderim si prezantuese moti.

E pas një karriere të gjatë televizive duket de Luana qënka bërë nostalgjike.

Pak më parë Luana ka publikuar një video të shiut në Tiranë e përbri shkruan: Kë ka marrë malli për Luanën e motit?

Ndonëse kanë kaluar shumë vite nga kjo eksperiencë.

Pasi përfundoj 'Shiko Kush Luan' në Top Channel, Luana ka qendruar larg TV por sigurisht nuk kanë munguar angazhimet në rrjetet sociale.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat