Rita Ora tregon fizikun e saj të shkëlqyer në veshje sportive në ngjyrë të kaltër

Mediale Vip

Rita Ora tregon fizikun e saj të shkëlqyer në veshje sportive në ngjyrë të kaltër

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 23:08
Rita Ora

Ajo punon shumë në palestër për të ruajtur fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

Dhe Rita Ora tregoi figurën e saj të tonifikuar dhe barkun me muskuj në një paraqitje me sytjena sportive blu, teksa publikoi një fotografi të re në Instagram të premten.

Këngëtarja, 31 vjeçe, kishte veshur një palë dollakë të ngushta teksa pozonte pasi kishte djersitur gjatë stërvitjes, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Për aksesorë, Rita kishte bërë një përzgjedhje të gjerdanëve të floririt dhe vinte në pah tatuazhet në pjesën e sipërme të krahut.

Bukuroshja bionde i kishte lënë flokët e saj kaçurrela në valë të lirshme mbi supe dhe zgjodhi një pamje natyrale të makijazhit për të treguar tiparet e saj të bukura.

Kjo paraqitje e saj vjen pasi Rita foli për dashurinë e saj për bashkëshortin Taika Waititi në një intervistë të rrallë, pak kohë pasi u martua fshehurazi në fillim të kësaj vere.

Këngëtarja këmbëngul se është kokë e këmbë e dashuruar me regjisorin, 47 vjeç, dhe lë të kuptohet se po planifikon një tjetër dasmë të madhe në Londër për miqtë dhe familjen e saj.

Ylli i popit, Rita, e cila nuk e ka konfirmuar kurrë në mënyrë eksplicite martesën – edhe pse miqtë e saj të ngushtë e kanë konfirmuar, thotë se ajo mori frymëzim nga prindërit e saj – nëna e saj Vera dhe babai i saj Besnik – në kërkimin e saj për dashurinë pasi mësoi nga lidhja e tyre e fortë më shumë se 30-vjeçare.

Ajo tha në ‘podcastin’ më të madh të natës së Jaime Winstone: “Jam e dashuruar. Unë jam shumë e dashuruar. Unë jam e dashuruar, jam e dashuruar, amin”.

“Por unë e dua gjithashtu dashurinë. Unë kam qenë gjithmonë një besimtare në të dhe gjithmonë jam ndjerë sikur e kam dashur gjithmonë përrallën dhe kjo është ajo që jam rritur duke dashuruar”, tha Ora.

Për mamin dhe babin e saj, ajo shtoi: “Prindërit e mi kanë qenë së bashku për më shumë se 30 vjet, kështu që për mua ishte gjithmonë dashuria dhe gjetja e një partneri dhe gjithçkaje, kështu që jam shumë e lumtur që e bëra”.

“Unë e bëra atë zgjedhje. Më bëri të lumtur dhe e dua Taikan. Ai është shumë qesharak dhe i bukur”, tha ajo.

U zbulua se Rita ishte martuar me regjisorin Taika Waititi në një ceremoni intime në Londër në gusht.

Në atë kohë, ylli u tha se kishte ndryshuar mbiemrin e saj, që do të thotë se ajo tani do të njihet si Zonja Waititi-Ora. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat