Fero dhe Arbenita Ismajli shijojnë pushimet në Dubai

Mediale Vip

Fero dhe Arbenita Ismajli shijojnë pushimet në Dubai

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 14:41
Fero dhe Arbenita Ismajli

Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero dhe bashkëshortja e tij, Arbenita Ismajli, po shijojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Çifti, të cilët janë bashkë prej shumë vitesh, po kalojnë një kohë të mrekullueshme në Dubai.

Ata duket se po bëjnë pushimet pa vajzën e tyre, Ninën, por të shoqëruar nga disa miq.

Dyshja së fundmi kanë shpërndarë disa fotografi së bashku nga desert Safari, ku edhe kanë shijuar eksperiencën në shkretëtirë.

Habibi nuk mund të blesh atë që nuk është në shitje”, ka shkruar ajo.

Fero dhe Arbenita kujtojmë se u bënë prindër për herë të parë në prill të vitit të kaluar.

Ata po vazhdojnë të jetojnë në Gjilan, përkundër angazhimeve të Arbenitës si modele që shpesh udhëton për në Angli. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat