Khloe Kardashian prapë ia huq me fotoshopin

Mediale Vip

Khloe Kardashian prapë ia huq me fotoshopin

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 20:25
Kloe Kardashian

Kloe Kardashian ia ka huqur përsëri me fotoshop pasi që ka bërë që beli i saj të duket qesharak duke e zvogëluar më shumë së duhet… të cilat foto ajo mandej i ka shlyer.

Khloe Kardashian edhe njëherë është kapur në një dështim fotoshopi në faqen e saj në Instagram.

Të hënën në mbrëmje, ylli i televizionit, sirena 38 vjeçare, ka postuar një imazh para 274 milionë ndjekësve të saj ku ajo kishte të veshur një kostum për trupi.

Por ajo e kishte zvogëluar aq shumë belin saqë e kishte bërë atë aq të hollë saqë nuk dukej së është i ndonjë njeriu, madje dukej që është as e shëndetshme.

Dora e saj po ashtu dukej shumë i dobësuar me krahun që ishte prerë. Dëshmi tjetër që fotografia ishte prekur ishte muri në krahun e saj të majtë dhe një pasqyrë me kornizë të arit në krahun e djathtë të saj që kishte një valë.

Image

Por, veteranja e “Keeping Up With The Kardashians”, u ngut për ta shlyer atë, shumë shpejt pasi që e postoi në rrjetet sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat