Xherdan Shaqiri dhe Klepto publikojnë fotografi duke bërë shqiponjën

Mediale Vip

Xherdan Shaqiri dhe Klepto publikojnë fotografi duke bërë shqiponjën

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 20:26
Besian Mjeku- Granit Xhaka

Reperi shqiptar, Besian Mjeku i njohur në publik si “Klepto”, është takuar me futbollistin e njohur shqiptar, Granit Xhaka.

Kjo është bërë e ditur nga vet reperi me anë të një postimi në Instagram.

Në foton e publikuar dyshja shihen krah njëri-tjetrit duke bërë me duar simbolin e shqiponjës.

Sipas këtij postimi duket se ata kanë një miqësi të mirë me njëri-tjetrin.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat