Gold Ag organizon një festë me miqtë e tij pas lindjes së djalit

Mediale Vip

Gold Ag organizon një festë me miqtë e tij pas lindjes së djalit

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 21:22
Gold Ag

Para disa javësh reperi i njohur shqiptar, Gold Ag është bërë baba për herë të dytë.

Ndërsa mbrëmë vet reperi ka organizuar një festë me miqtë e tij.

Në një postim në ‘Facebook’ ai ndau fotografi nga festa dhe falënderoi miqtë për pjesëmarrje.

Të pranishëm kishte hoxhallarë e figura të njohura publike.

“Mbrëmë në akikën për lindjen e djalit tim Frontit erdhën vëllezër të zemrës nga Lugina e Preshevës, Kosova, Shqipëria, Maqedonia (ILIRIDA) dhe nga Ulqini. Dua ti falënderoj nga zemra të gjithë që u bashkuan në gëzimin tim dhe asaj nate i dhanë bukurinë që nuk përshkruhet me fjalë”, shkroi ai ndër tjerash.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat