Këngëtarja shqiptare publikon mesazhin e papritur nga banka

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare publikon mesazhin e papritur nga banka

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 07:45
Shqiponja Karafili

Këngëtarja shqiptare Shqiponja Karafili e njohur gjerësisht si Poni në botën e artit ka ndarë me ndjekësit e saj detaje nga llogaritë bankare.

Ajo ka publikuar një foto të ekranit të telefonit kur duket se i ka shkuar një njoftim nga një bankë e nivelit të dytë.

Bëhet fjalë për një depozitë prej 15 mijë e 300 dollarësh.

Image
Postimi i saj

“Depozita juaj direkte prej 15,300 dollarësh është marrë dhe do të jetë e disponueshme së shpejti,”- shkruhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat