Harry dhe Meghan i publikuan fotot e fundit për të poshtëruar familjen mbretërore?

Mediale Vip

Harry dhe Meghan i publikuan fotot e fundit për të poshtëruar familjen mbretërore?

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 18:20
Harry dhe Meghan

Biografi Tom Bower – i cili shkroi “Revenge: Meghan, Harry and the War Between the Windsors” – tha për Page Six në një intervistë ekskluzive se ai beson se Duka dhe Dukesha e Sussex i publikuan portretet e tyre të fundit për të poshtëruar familjen mbretërore.

“Ishte gjithçka për një qëllim: ne jemi kthyer tani për të ndërtuar markën Meghan dhe librin, serialin e Netflix, podcast-in,” tha ai. “Gjithçka bëhet për para. Dhe në avantazhin e tyre, ata ishin në sy të publikut për shtatë ditë gjatë funeralit ose më shumë, çdo ditë që filmoheshin.”

Bower e krahasoi më tej me paraqitjet e tyre muaj më parë gjatë festimeve të Jubileut Platinum të Mbretëreshës, ku çifti mezi shihej.

"Ata u zhvendosën në një dritare lart dhe mezi u panë," tha ai duke e krahasuar atë me funeralin e Mbretëreshës Elizabeth II, ku "ata ishin në qendër të skenës". "E dini, ajo ka vërtet një interes… dhe kjo është Meghan dhe viktimat janë familja mbretërore dhe për sa i përket asaj, kjo është e mrekullueshme."

Të hënën, fotografi Misan Harriman publikoi dy foto të realizuara gjatë udhëtimit të Markle dhe Harry-t në Mbretërinë e Bashkuar, pikërisht përpara vdekjes së Mbretëreshës më 8 shtator. Në një foto, çifti qëndronte afër teksa mbanin duart pak para hapjes së @OneYoungWorld.

Fotot e tyre erdhën dy ditë pasi Pallati publikoi një portret të mbretit Charles III dhe të bashkëshortes së tij Camilla Parker-Bowles, së bashku me trashëgimtarin e fronit, Princin William dhe gruan e tij, Kate Middleton.

Portreti u shkrep përpara pritjes gjigante që Pallati zhvilloi për krerët e shteteve dhe të ftuarit zyrtarë jashtë shtetit më 18 shtator, përpara funeralit të Mbretëreshës, dhe qartësisht synon të simbolizojë vazhdimin e monarkisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat