Luana dalë ngadalë po e shkrin botoxin

Mediale Vip

Luana dalë ngadalë po e shkrin botoxin

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 06:58
Luana Vjollca

Si shumë nga figurat e ekranit, edhe Luana Vjollca kishte abuzuar me injektimin e botoxit dhe acidit hialuronik.

Për një kohë u duk sikur prezantuesja shqiptare po shpërfytyrohej, pasi nisi të dilte shumë jashtë vetës.

Por, së se fundi në programin e saj të ri me titull “Zemër Luana”, bukuroshja po shfaqet më natyrale.

Siç kuptojmë, Luana ka filluar ti shkrijë masat e tepërte të botoksit, duke i lënë kështu vend më tepër natyralitetit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat