“E gjithë bota në krahët e mi”/ Dedikimi i ëmbël i Xhensila Myrtezajt për vogëlushen e saj na i bëri sytë ‘zemra’

Mediale Vip

“E gjithë bota në krahët e mi”/ Dedikimi i ëmbël i Xhensila Myrtezajt për vogëlushen e saj na i bëri sytë ‘zemra’

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 21:38
Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaki dhe vajza e tyre

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj i ka emocionuar të gjithë së fundmi me dedikimin për vogëlushën e saj, Ajkën.

Artistja publikoi në Instagram disa foto mjaft të bukura me vajzën e saj teksa ndodhen jashtë Shqipërisë. Krahas imazheve Xhensila i dedikoi Ajkës disa fjalë të ëmbla.

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto mjaft të ëmbla me vajzën e saj në rrjetin social “Instagram”. Teksa ndodhet jashtë Shqipërie, Xhensila nuk i ka ndaluar fotot e bukura por edhe dedikimet për Ajkën.

“Ajka mamit. E çmuara ime, ti më fut në botën tënde si askush tjetër, shpirti më gjen qetësi kur të kam pranë vetes, dhe zemra buçet nga lumturia kur fytyra jote e bukur qesh. Pasqyrimi syve të tu, është e vetmja dritë e syve të mi.

Qesh dhe jeto gjithmonë e lumtur Ajk, kaq mjafton për të jetuar mami. E gjithë bota në krahët e mi”,– shkroi Xhensila.

Kujtoimë se disa ditë më parë, Xhensila dhe Besi realizuan një set fotografik për sezonin e festave, duke u shfaqur më të lumtur se kurrë. Natyrisht që në këto poza kaq të ëmbla nuk mungoi as Ajka.

Por duket se këto foto nuk ndodhen vetëm tre anëtarët e familjes. Siç shihej, Besi dhe Xhensila kanë pozuar të përqafuar dhe të dyja duart e tyre janë tek barku i artistes. E si për të shtuar më shumë dyshimet në foto shkruhej: “Coming Soon”.

Edhe në fotot e tjera, ku Xhensila shfaqet e vetme me Ajkën, ajo ka mbajtur duart tek barku, duke na shtuar dyshimet për një pritje të ëmbël. E nëse është kështu, do të na duhet të presim edhe pak, për të parë nëse realisht këngëtarja është në pritje të ëmbël.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat