Një muaj pas ekzekutimit të reperit të njohur, arrestohet autori

Mediale Vip

Një muaj pas ekzekutimit të reperit të njohur, arrestohet autori

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 08:54
Patrick Clark u arrestua nga policia e Houston të premten

Një 33-vjeçar është arrestuar për vrasjen e reperit Takeoff. 

Patrick Clark u arrestua nga policia e Houston të premten dhe u akuzua për vdekjen e reperit pas vdekjes më 1 nëntor në një festë private jashtë 810 Billiards & Bowling Houston në Teksas. 

Takeoff, 28 vjeç, u qëllua në kokë dhe në bust, sipas raportit të mjekut.

Ai u shpall i vdekur në vendngjarje në orët e para të mëngjesit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat