Gruaja e Xhakës reagon pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë

Mediale Vip

Gruaja e Xhakës reagon pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 14:58
Granit Xhaka dhe gruaja

Zvicra ka eliminuar Serbinë dhe ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër në Botërorin që është duke u mbajtur në Katar.

Pas kësaj fitore ka pasur reagime të shumta e një nga to është edhe Leonita gruaja e Granitit Xhakës, i cili u shpallë dhe lojtari më i mirë i lojës.

Lojtari i ndeshjes. Shumë krenare me ty”, shkroi ajo në profilin e saj në Instagram.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat