Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

Mediale Vip

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 21:10
Elsa Lila

Pas bujës që bëri arrestimi i saj në Itali, Elsa Lila rikthehet në Shqipëri për të marrë pjesë në edicionin e 61-të të Festivalit të Këngës. Ajo do të konkurrojë me këngën e titulluar “Evita”. Vetë këngëtarja ka reaguar pak ditë para festivalit duke falenderuar fansat për mesazhet e shumta.

“Ju falenderoj të gjithëve për suportin që më jepni! Shihemi së shpejti me datë, 19, 20, 21 dhe 22 Dhjetor në skenën e Pallatit të Kongreseve. #Fest61 po vjen!”, ka shkruar ajo krahas postimit që ka marrë shumë komente nga ndjekësit, ku shprehen se mezi presin ta shohin në skenë.

“ do fitosh, asnje nuk mund te krahasohet me ty….”, “Me zor te kemi pritur te rikthehesh je zeri me i bukur…Suksese pa fund dhe Fitore” “Mezi presim o yll”, janë disa prej komenteve që i kanë shkruar fansat e saj në Instagram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat