Çfarë po planifikon të bëjë Jennifer Lopez për ish-gruan e Ben Afleck

Mediale Vip

Çfarë po planifikon të bëjë Jennifer Lopez për ish-gruan e Ben Afleck

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 23:42
Jennifer Lopez dhe Jennifer Garner

Jennifer Lopez dhe Jennifer Garner duket se kanë një marrëdhënie të ngushtë.

Këngëtarja ka planifikuar për të shkëmbyer dhurata të Krishtlindjeve mes tyre, Garner aktualisht ka tre fëmijë me ish-Ben Affleck, Violet, 16, Seraphina, 13 dhe djalin Sam, 10. Lopez nga ana e saj shpesh e ka lavdëruar publikisht Garner.

“Ata do të shkëmbejnë dhurata këtë vit për Krishtlindje, kanë një raport të shkëlqyer”, tha një burim i afërt për HollywoodLife.

“Ka një respekt dhe vlerësim të vërtetë reciprok për shkak të fëmijëve. Ata janë shumë të lumtur dhe kjo thjesht bën që gjithçka të funksionojë.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat