Anita Haradinajt i hyn vetja në qejf

Mediale Vip

Anita Haradinajt i hyn vetja në qejf

Më: 26 maj 2023 Në ora: 07:34
Anita Haradinaj

Prezantuesja e njohur mori vëmendje me një imazh që ka publikuar.

Anita, si çdoherë duket bukur dhe gjithmonë tregohet tejet pozitive.

E një gjë të tillë, e ka bërë edhe së fundi me një foto të postuar në storien e saj në Instagram, derisa i ka shkruar edhe një mbishkrimi, e cila duket se është krenare që posedon një buzëqeshje të tillë.

Image
Anita Haradinaj

Mendoni edhe ju?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat