Leonora Jakupi e sheh tmerrin me sy

Mediale Vip

Leonora Jakupi e sheh tmerrin me sy

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 07:23
Leonora Jakupi

Këngëtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi, shpesh poston gjëra nga përditshmëria e saj në Instagram.

Sot, ajo kishte një ditë me takime, por qëlloj që kjo ditë të jetë me shi dhe tollovi.

Këngëtarja, ka ngecur në komunikacionin kaotik të kryeqytetit, të cilin e ka quajtur të tmerrshëm.

Image
Postimi i Leonora Jakupit

Leonora, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, ndërkohë që publiku i saj është në pritje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat