Gresa e Andi s’janë ndarë, e konfirmon Vedati

Mediale Vip

Gresa e Andi s’janë ndarë, e konfirmon Vedati

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 12:19
Andi dhe Gresa

Cifti i Big Brother Vip Kosova, Andi dhe Gresa pak ditë më parë është raportuar se janë ndarë, pasi kishin fshir momentet se bashku nga Instagrami.

Por një gjë të tillë e ka përgjeneshtruar ish-banori i BBVK Vedat Bajrami.

Barjami ka postuar foto në Instastory ku çifti janë parë së bashku dhe duke për mrekulli.

Image
Andi dhe Gresa

Si duket ish- banorët kanë ende miqësi jashtë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat