Kënga Magjike, ja nga e mori kostumin Ardit Gjebrea

Mediale Vip

Kënga Magjike, ja nga e mori kostumin Ardit Gjebrea

Më: 10 dhjetor 2016 Në ora: 21:53
Ardit Gjebrea

Sonte është nata finale e Këngës Magjike, e për këtë duhej një kostum i veçantë edhe për themeluesin dhe prezantuesin Ardit Gjebrea. Por nga e mori kostumin Gjebrea.

Është rrobaqepësi i njohur Altin Mici ai i cili është kujdesur për veshjen e Ardit Gjebreas. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat