Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman çifti i vitit në Turqi - Bota Sot
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman çifti i vitit në Turqi

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman çifti i vitit në Turqi

Më: 21 qershor 2017 Në ora: 19:30
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman padyshim që e meritojnë çmimin "Çifti i vitit". Togahan është një aktor i talentuar, suksesi i të cilit është gjithmonë në rritje. Edhe bukuroshja shqiptare, ish Miss Shqipëria, Almeda Abazi është një emër i njohur në Turqi. Ajo u ka qenë pjesëmarrëse në një sërë programesh si Survivor, Dancing with the stars etj. Gjithashtu, ajo ka interpretuar në seriale të ndryshme.

Sipas Enn Magazine, Almeda dhe Tolgahan janë "Çifti i vitit". Në të vërtetë, martesa e tyre në Shkurt të këtij viti u diskutua shumë në media. Çifti ka dhënë vazhdimisht intervista në lidhje me këtë.

Image
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test