Boksieri i njohur shqiptar bëhet babë, emri i djalit sipas traditës

Mediale Vip

Boksieri i njohur shqiptar bëhet babë, emri i djalit sipas traditës

Nga: Kemajl Goca Më: 5 korrik 2017 Në ora: 12:25
Arnold Gjergjaj me djalin e tij

Boksieri i mirënjohur shqiptar,  Arnold Gjergjaj, në profilin e tij zyrtar, ka publikuar një fotografi me djalin e tij. Ai është gëzuar që është bërë babë dhe e ka e pagëzuar djalin sipas traditës shqiptare.

“Willkommen mein Junge! Mirë se erdhe Djali jem. Kastriot Rio Gjergjaj”, shkruan Gjergjaj, i cili është prej boksierëve më të mirë shqiptar në kategorinë  rendë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat