Vajza e Mahmut Feratit ju çmend nga deti - Bota Sot
Vajza e Mahmut Feratit ju çmend nga deti

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Vajza e Mahmut Feratit ju çmend nga deti

Më: 7 gusht 2017 Në ora: 13:25
Mahmut Ferati me gruan e tij

Ai është një nga këngëtarët më të njohur të muzikës popullore.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Mahmut Ferati i cili pavarësisht moshës që ka kohë pas kohe e shohim aktiv në skenën muzikore.

Por si shumë kolegë të tij, Ferati rrallë herë ka prezantuar familjen e tij. Këngëtari i shumë hiteve është baba i dy fëmijëve.

Përveç Mahmutit, vëmendje ka marrë edhe vajza e tij Argjenda e cila është bërë e përfolur në medie për linjat e saj seksi të cilat shumë shpesh i shfaq në rrjetet sociale.

Si duket Argjenda këto ditë është duke shijuar pushimet dhe nga atje po publikon fotografi të ndryshme.

Se si duket ajo mund t’i shikoni fotografitë më poshtë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test